Redukcja tkanki tłuszczowej u kobiety jest okresem, który praktycznie przeważa w znacznej części roku. Nie pisząc tego złośliwie, Panie mają tendencje do tego, aby znaczną część swojego czasu poświęcić na szlifowanie formy, niż budowę muskulatury. Sprawia to, że ich dieta i treningi, są nieco bardziej ukierunkowane na odchudzanie, niż typowe działania związane z hipertrofią mięśniową. O ile dobór treningu i diety, zazwyczaj jest zagadnieniem, z którym radzą sobie świetnie, o tyle wybór spalacza tłuszczu, czasem stwarza pewne problemy.

Pamiętać należy, że organizm, który znajduje się na deficycie kalorycznym, jest podatny na działania stresogenne, jak i tzw. przetrenowanie, wiążące się z brakiem chęci do podejmowania aktywności fizycznej. Oznacza to, że wybór suplementu, który ma na celu wsparcie okresu odchudzania, powinien uwzględniać wszystkie te aspekty, jak i wspomagać pracę metabolizmu, który niechętnie podejmuje działania zmierzające w kierunku utraty masy tłuszczowej.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, firma ALLNUTRITION, stworzyła produkt o nazwie REDOX, którego działanie, doskonale wspomaga metabolizm kobiety. Producent zadbał o to, aby oprócz działania standardowego, ukierunkowanego na redukcję tkanki tłuszczowej, REDOX wykazywał również wsparcie metaboliczne, jak i podporę dla układu nerwowego. Poszczególne mieszanki prezentują się w sposób następujący:

  • mieszanka składników spalających tłuszcz. W skład tego typu formuły wchodzą takie komponenty jak HCA, forskolina, jak i kofeina. Jak więc widzimy, są to powszechnie występujące składniki, których działanie jest bezpieczne i nieingerujące w pracę hormonów choćby tarczycy. Oznacza to, że suplement jest w pełni bezpieczny i z powodzeniem może być użyty przez kobiety. Mieszanka ma na celu usprawnienie procesów lipolitycznych, nasilenie działań termogenezy, co powiązane będzie z większą utratą tkanki tłuszczowej.
  • mieszanka składników wspomagających aktywność metaboliczną. W skład mieszanki wchodzi ekstrakt z cynamonu i imbiru oraz chrom. Wykazują one znaczne wsparcie dla układu odpowiedzialnego za produkcję insuliny, jak i efektywne wykorzystanie glukozy. Sprawia to, że zjedzony pokarm, jest wykorzystywany chętnie na potrzeby energetyczne, a działanie spalacza ma zapobiegać efektowi jojo.
  • mieszanka składników o działaniu wspierającym układ nerwowy. Jest to istotny czynnik, którego zadaniem jest utrzymanie nienagannej formy układu nerwowego, który to odpowiada za uczucie stresu, czy też przesył impulsów nerwowych. W skład mieszanki wchodzi magnez, wyciąg z kwiatu szafranu, jak i ekstrakt z różeńca górskiego. Składowe suplementu, mają za zadanie utrzymać jak najdłużej aktywność fizyczną, nie doprowadzając do uczucia “wypalenia”, znudzenia, czy braku chęci na trening. Co więcej, ich wykorzystanie w codziennej diecie, podtrzymuje dobre samopoczucie i samoocenę.

Organizm kobiety jest dość oporny, jeśli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej i radzenie sobie z wyzwaniami płynącymi z redukcji. O ile dieta i trening, wykazuje silne działanie wspomagające efekt odchudzania, o tyle dodanie odpowiedniego suplementu diety, działania te znacznie nasila i wspomaga utrzymanie aktywności przez cały okres odchudzania. Spalacz tłuszczu od firmy ALLNUTRITION, został zaprojektowany tak, aby oprócz działania silnie promującego utratę masy ciała, dodatkowo wspomagał samopoczucie i radzenie sobie z wyzwaniami płynącymi z odchudzania.

Artykuł sponsorowany.

6 KOMENTARZE

  1. Stosuję go jakoś od miesiąca bo braciak kupił mi pod choinkę. Daje widoczne efekty, oczywiście przy dobrej diecie i ruchu :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ